Nemokamas Pristatymas 2vnt/daug 1x4 ABS Lauke PLC Splitter Modulis 1*4 SC/APC Pluošto Optiniai PLC Splitter

€43.05

Prieinamumas: Yra sandėlyje

v1893

Savybės

Puikus Mechaninė,Mažas Dydis

Didelis Patikimumas

Mažas (insertion Loss ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių

Didelis kanalų skaičius

Puikus Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas

Programos

FTTx Misijose(GPON/BPON/EPON)

Kabelinės televizijos (kabelinės televizijos)

Vietiniai tinklai (LAN)

Bandymo įranga

Pasyvus optinių tinklų(PON)

Specifikacijas 1 1xN (jungtis) (Kanalų Skaičius) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Veiklos Wavelenth) 1260 į 1650 P Insertion Loss Lygis 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Lygio (Insertion Loss 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Vienodumo) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Grįžti Nuostolių) daugiau nei 55 (Kryptingumas) daugiau nei 55 (Tipo pluošto) ITU G657A (darbinės temperatūros) nuo -40 iki 85 straipsnio Galiuku ilgis)

1 m ar 1,5 m ar individualų

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už draudimo problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokestis šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas, Dėkojame už jūsų supratimą.

užsakymo informaciją programuojamieji loginiai valdikliai (plv Uosto Tipas Kabelio Tipas Pluošto Ilgis Jungties Tipas, Pakuotės Stilius

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Kiti Patikslinti

0,25 mm Plikas pluošto

Juostelės Pluošto

Ventiliatorius-iš 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kabelio

3.0 mm Kabelio

1 metras

1.5 metro

nurodyti

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Kiti Patikslinti

Nerūdijančio plieno įvorė

Plastikiniai Modulis

19 1U Rack Mount

Kiti Specif

Žymos:Optinio Pluošto Splitter, Optinis Splitter, Optinio Pluošto Splitter, Pigūs Optinio Tinklo Skirstytuvo, Aukštos Kokybės Optinis Splitter, Kinija Optinio Pluošto Splitter Tiekėjų.

Įrenginio Tipas aikštelė (2 vnt/lot)
Pakuotės Dydis 29cm x 14cm x 2cm (11.42in x 5.51in x 0.79in)
Pakuotės Svoris 0.4kg (0.88lb.)
Prievado Tipas 1x4
Jungties tipas SC/APC
Pluošto ilgis 1m
Modelio Numeris JYT-PLC1X4SA
Prekės Pavadinimas jyttek
kabelio tipas 3.0 mm

Parašykite savo atsiliepimą!

Nemokamas Pristatymas 2vnt/daug 1x4 ABS Lauke PLC Splitter Modulis 1*4 SC/APC Pluošto Optiniai PLC Splitter

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai